Biografie

Boeken van Sarah Diamond

De schaduwvrouw | €3.00

De schaduwvrouw is een literaire thriller van een jonge, veelbelovende schrijfster. Voor liefhebbers van Ruth Rendell en Minette Walters.

Schrijfster Anna Howell verhuist naar het plattelandsdorpje Aboots Newton, waar ze maar moeilijk kan wennen. Dan hoort ze dat de cottage waarin zij woont heeft toebehoord aan Rebecca Fisher, die op tienjarige leeftijd haar vriendinnetje Eleanor met messteken om het leven heeft gebracht.

Geïntrigeerd door deze raadselachtige persoon besluit Anna haar nieuwe misdaadboek te baseren op Rebecca’s leven en dat van haar slachtoffer. Deze zaak had in 1969 enorm veel publiciteit gekregen. Rebecca werd afgeschilderd als een kil, verwend, berekenend monster, enig kind van rijke ouders, en Eleanor als een lief, onschuldig meisje uit een groot arbeidersgezin. Maar wanneer Anna dieper graaft, ontstaat er een heel ander beeld en spreken getuigenverklaringen elkaar tegen…

Bekijken
In winkelmand

De strandweg | €3.00

Op het eerste gezicht zijn de twee tieners Jane en Beverley elkaars tegenpolen. Beverley is knap intelligent, ze woont in een mooi huis, heeft fijne ouders en leuke vriendinnen, mag op vakantie naar luxe oorden in verre landen. Beverley leidt een leven zoals Jane zich dat alleen kan dromen. Jane is eenzaam en gaat gebukt onder een groot verdriet dat haar van binnen opvreet. Ze heeft haar moeder onder afschuwelijke omstandigheden zien sterven en is bij haar grootouders ingetrokken in Underlyme aan zee, waar ook Beverley woont.Maar hoe volmaakt is Beverleys leven werkelijk? Als haar tijdens haar vakantie iets vreselijks overkomt, heeft ze, eenmaal thuis, het gevoel dat er niemand is bij wie ze terecht kan – behalve bij Jane. Maar geleidelijk aan begint Beverley zich te realiseren dat er iets vreemds, iets duisters is aan Jane. Dan kan ze nog niet vermoeden hoe vreemd, hoe duister…’De strandweg’ is een sublieme psychologische thriller van een jong talent. Een gruwelijk verhaal dat onder je huid kruipt.

Bekijken
In winkelmand

Niemand zeggen | €3.00

Op haar zesentwintigste heeft Rachel Carter een veelbelovende carrière voor zich en woont ze in een luxe flat met de man van haar dromen. Het leven lacht haar van alle kanten toe. Toch weet niemand wat ze heeft moeten doorstaan om zo ver te komen.
Nooit heeft ze iemand verteld over de gebeurtenissen in die lange hete zomer van vijftien jaar geleden. Een zomer vol geheimen die slechts één iemand kent: Sophie Townsend, ooit haar beste vriendin en nu haar grootste vijand…
Dan duikt na vijftien jaar Sophie plotseling weer op in Rachels leven. Het is een gebeurtenis die haar volledig uit balans brengt en het verleden weer akelig dicht aan de oppervlakte brengt. Vanaf dat moment kan Rachel aan nog maar een ding denken: wraak.

Bekijken
In winkelmand